Novela zákona o myslivosti shozena ze stolu

Přátelé lukostřelci, bohužel novela Zákona o myslivosti byla zcela nesmyslně celá shozena ze stolu a s tím padla legalizace lovu lukem.
To ale všichni víme… Neprohráli jsme, pouze jsme se poučili a odhalili kdo a proč proti nám, potažmo myslivosti stojí. Když pominu nešťastné shození ZOM, největším zlem se staly „neziskovky“, které hystericky a agresvně rozjely kampaň, které zneužili lidi jako např. senátor Láska a jemu podobní k tomu, aby nás populisticky očernili jak na veřejnosti, tak i v politických kruzích.

Bezprecedentně se chopili příležitosti získat preference u ‚kočkofilek“, kterým navzdory jejich účelové, agresivní, ale hlavně lživé kampani přitakávali a slíbili jim hory doly… Kampaň se pohybovala za hranou zákona tak, jak je v českém státě už standardem, ale přinesla jim ovoce.

Tyhle neziskovky jedou dle marketingových plánů, kdy na své „projekty“ získavají nemalé peníze a je jim lhostejné, zda se tím dopouští svinstev nebo ne. Do poslední chvíle se vyhýbaly komunikaci, aby nedej bože, nenarazily na věcné argumenty, které by jejich kampaň uvedly na pravou míru. Nyní však víme proti komu a čemu budeme stát v dalších kolech procesu legalizace lovu lukem a musíme se na to připravit. Bohužel žijeme v době, kdy tyto „neziskovky“ hýbou světem, tak se k tomu taky tak postavíme! Uvítám každého, kdo bude ochoten v tomto boji reálně pomoct.

Chci tím říct, že nic nevzdáváme a bojujeme dál.

LOVU LUKEM ZDAR.

Alexandr Vrága – předseda KLL

Přejít nahoru