KLUB LOVECKÉ LUKOSTŘELBY

Jsme myslivci. Staráme se o zvěř v našich domovských honitbách, lovíme. Samozřejmě palnou zbraní.
Držitelé loveckého lístku a mezinárodní lukostřelecké licence IBEP loví lukem v zemích, kde je takový způsob lovu povolen – ve slovenských oborách, v jihoafrické buši, v mnoha dalších.
Trénujeme střelbu lukem v loveckých podmínkách. Neustále. Několikrát týdně, mnozí z nás každý den. V zimě i v létě, v dešti, na sněhu i v horku.
Soutěžíme na 3D lukostřeleckých závodech včetně vrcholných světových soutěží.

Členové KLL propagují formu lovu, která se praktikuje více než 40 000 let. Při lovu s lukem a šípy dodržujeme nejvyšší etický standard. Naším posláním je poskytovat platformu znalostí a informací pro všechny.

Členem Klubu lovecké lukostřelby se může stát fyzická nebo právnická osoba na základě vyplněné a podepsané žádosti.
Pro dnešní lukostřelce je významný jeho závazek a nadšení pro jeho přirozené okolí a jeho obyvatele.

Usilujeme o legalizaci lovu lukem v České republice. Bowhunting sám o sobě je velmi udržitelnou a ekologickou formou lovu. V dnešní době se význam udržitelného lovu a posouzení jeho dopadu na životní prostředí staly výrazně důležitými.