Kurzy

Lukostřelecká škola.

Alexandr Vrága – mezinárodní instruktor.

9.4.2021 začala oficiální spolupráce mé Lukostřelecké školy s CZECH BOWHUNTING – prodej a servis luků a vybavení pro loveckou lukostřelbu. Co to pro nás znamená? U nás se nejenom naučíte zacházet s lukem a získáte potřebnou loveckou licenci, ale rovnou se i vybavíte špičkovým materiálem, který si budete moct osahat, vyzkoušet a dostanete profesionální informace, než si ho pořídíte.

Pokud máte zájem stát se lovci lukem, či se jen lukem naučit střílet a dozvědět se spoustu důležitých a zajímavých věcí k tématu, jsem tu pro Vás. S vážnými zájemci osobní komunikace – tel. a e-mail.

Telefon: +420 777 680 869,
dotazy pište na meilovou adresu: SasaVraga@seznam.cz

Typy kurzů:

  • A – ZAČÁTEČNÍCI – výběr luku, sestavení, seřízení, údržba
  • B – POKROČILÍ – střelecká příprava
  • C – LOVCI – vše o lovu lukem
  • Mezinárodní licence IBEP – samostatný kurz

Kurzy jsou jednodenní. Začíná se v devět ráno a velmi intezivní výuka pokračuje celý den do vyčerpání tématu a zodpovězení všech otázek.

Level A

Cílem Áčka je získat přehled o lucích obecně, o legislativě, bezpečnosti při střelbě a základům střelby z tradičních a kladkových luků.
Cílem je také pochopit, co si pohlídat při koupi nového luku, jak luk udržovat a spoustu dalších informací, které přijdou vhod tomu, kdo je lukem nepolíbený, ale rád by nějak začal a dál pokračoval v rekreační, sportovní, bojové nebo lovecké lukostřelbě.

Level B

Tento Level je určen pro ty lukostřelce, kteří už mají svůj luk a jistou úroveň střelby. Kromě zopakování základů střelby se tyto aplikují do loveckého módu lukostřelby tak, aby se studenti připravili na lovecký Level “C”. Po teoretické a technické přípravě se většina času tráví v terénu střelbou za specifických podmínek s následným vyhodnocováním nejen zásahů, ale celého průběhu střelby včetně držení těla, dýchání, natahování, spouštění atd…

Přihláška do kurzu lukostřelby

Zvolte typ kurzu

Adresa

Polesí 68,

463 53 Rynoltice

Emailová adresa

sasavraga@seznam.cz

Zvolte si typ kurzu do kterého se chcete přihlásit podle Vašich dosavadních zkušeností s lukostřelbou.
Termíny kurzů budou vyhlášeny v dostatečném předstihu po přijetí potřebného počtu přihlášek a zveřejněny na našich facebookových stránkách.
Pokud Vám termín nebude vyhovovat, bude Vaše přihláška přesunuta na následující termín.
Vyplňte všechna povinná pole, jinak Vaše přihláška nebude odeslána.

    Dnes byla stanovena diagnóza LUKOSTŘELEC u dalších bláznů, kteří dobrovolně absolvovali lukostřelecký kurz Level “A”. Vítejte mezi blázny, kluci.

    Lukostřelecký kurz Level “B”. Pokud se sejde dobrá parta jako dnes, je učení zábavou. Jsem si jist, že dnes jsme to dali dokonale. Díky všem účastníkům za přístup a skvělou atmosféru.